O nás

Naše rodinná společnost nabízí našim zákazníkům téměř dvacetileté zkušenosti v oboru kancelářských židlí a křesel.

Cílem společnosti je neustále reagovat na potřeby zákazníků, nabízet takové modely, které splňují vysoké nároky na zdravé a pohodlné sezení v co nejširším spektru užívání – domácí kanceláře, firemní kanceláře, zdravotnictví, veřejné prostory i výrobní prostory. S našimi dodavateli se podílíme na vývoji nových produktů i úpravách již stávajících modelů či komponentů.

Poskytujeme a stále zlepšujeme služby a servis pro naše zákazníky od okamžitého potvrzení objednávky, určení přesného data spolehlivého doručení až po okamžité řešení reklamací.

Kvalita a spolehlivost námi prodávaných a vyráběných produktů a poskytovaných služeb je další základní prioritou. Používáme pouze kvalitní komponenty a to je jeden z důvodů, proč se k nám vracejí spokojení zákazníci.

Zákazníci se na nás mohou spolehnout. Vždy pozorně nasloucháme jejich požadavkům a potřebám a odborně jim poradíme.

V současnosti se specializujeme na tuzemský trh a v roce 2019 své aktivity rozšiřujeme také na Slovensko a do Maďarska.

Naše zboží je distribuováno jednotlivým zákazníkům prostřednictvím přepravní služby. Jsme schopni zboží dodávat v požadovaném termínu a do všech koutů republiky podle požadavků zákazníků.

Životní prostředí je pro nás důležité a šetříme jej pro příští generace. Při naší práci vznikají odpady, které poctivě třídíme a předáváme k dalšímu zpracování.

 

Jiří Jedlička, majitel společnosti